depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
 
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
Hírek | Egyéb
Hirdetés

A nagy testvér figyel?

A nagy testvér figyel?

Ismét érdekes, s jó ízlésre utaló nyomokat fedeztünk fel a Microsoft oldalain.

Most épp az új Windows Media Player 11-et bemutató angol nyelvű oldalon figyelhető meg néhány érdekesség, a demó „Playlist” ugyanis egytől-egyig depeCHe MODE dalokból áll. Nem is rossz irány, minden Windows-hoz csatoljon az MS egy-két dM CD-t.

Forrás: Microsoft

Sőt, akiknek már volt szerencséjük találkozni az új Windows Vista operációs rendszerrel, valószínűleg szintén felmerülhetett bennük, hogy dM rajongó bújhat meg a dizájnerek csapatában, hiszen az alap fekete Start menü színvilága is erre hajaz. A letisztult, kelletős külső csábítóan kívánkozik telepítésre. :)

Képek: Windows Vista Screenshots




Ajánlott videók
Dave Gahan - Miracles [Live at Spinner] 2005 Making The Angel - dM in the Studio Walking in My Shoes - STAR WARS verzió 1990. Halo Ghost - Russian Version Martin Gore vásárol

2006.12.11. 22:13 | Faith | 6210 Olvasás | 2 Hozzászólás | Nyomtatás
 
Video Player

Albumok / Albums
Kislemezek / Singles
Dalszövegek / Lyrics

FREESTATE.hu - depeCHe MODE - Koncertek / Concerts

Képgaléria - Photo Gallery
Kapcsolódó hírek
Kategóriák
Hirdetés
FREESTATE.hu ©