depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
 
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
depeCHe MODE Fanzine - FREESTATE.hu
Hírek | Hírek
Hirdetés

Márciusban jön az új album

Márciusban jön az új album

A depeCHe MODE leszerződött a Columbia Records kiadóhoz, a világ első lemezkiadójához, mely a SONY BMG csoport tagja. Olyan neves előadókat tudhat magáénak, mint az AC/DC, Adele, Aerosmith, Barbra Streisand, Beyoncé, Billy Joel, Bob Dylan, Bruce Springsteen, Céline Dion, David Bowie, Leonard Cohen, Pink Floyd, Roger Waters és még sokan mások. Bízzunk benne, hogy itt több odafigyelést kapnak, mint az EMI-nál! A hírek szerint márciusban jelenik meg az új album, melyről hamarosan többet is megtudunk!

Forrás: Columbia Records




Ajánlott videók
1990. Halo 2009.06.25. M1 - Este - Anton Corbijn Interjú NLMDA - Búzamező Budapesten Sajtótájékoztató - magyar feliratok Precious - Magyar felirat 1987.12.28. Behind The Wheel

2012.12.11. 21:23 | Faith | 18291 Olvasás | 69 Hozzászólás | Nyomtatás
 
Video Player

Albumok / Albums
Kislemezek / Singles
Dalszövegek / Lyrics

FREESTATE.hu - depeCHe MODE - Koncertek / Concerts

Képgaléria - Photo Gallery
Kapcsolódó hírek
Kategóriák
Hirdetés
FREESTATE.hu ©